مناسبت ها
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح: 05:38:25
طلوع آفتاب: 07:02:36
اذان ظهر: 13:10:46
غروب آفتاب: 19:18:56
اذان مغرب: 19:37:02
نیمه شب: 00:28:40
حدیث روز
  • پيامبر صلى ا لله عليه و آله
  • مَنِ الْتَمَسَ رِضَى اللّه‏ِ بِسَخَطِ النّاسِ رَضىَ اللّه‏ُ عَنْهُ وَ اَرْضى عَنْهُ النّاسَ وَ مَنِ الْتَمَسَ رِضَى النّاسِ بِسَخَطِ اللّه‏ِ سَخِطَ اللّه‏ُ عَلَيْهِ وَ اَسْخَطَ عَلَيْهِ النّاسَ؛
  •  
  • غررالحكم، ح 9076
Print

دومین جلسه تفسیر قرآن کریم برگزار شد

دومین جلسه تفسیر قرآن کریم، عصرگاه دوشنبه بیست و هفتم دی ماه از ساعت نوزده الی بیست بعدازظهر با سخنرانی استاد سید مرتضی پورایوانی و حضور جمع زیادی از دوستداران قرآن و اهل بیت در مؤسسه انصارالحسین(علیه السّلام) برگزار شد.

دومین جلسه تفسیر قرآن کریم، با عنوان «قرآن و زندگی»، عصرگاه دوشنبه بیست و هفتم دی ماه از ساعت نوزده الی بیست بعدازظهر با سخنرانی استاد سید مرتضی پورایوانی و حضور جمع زیادی از دوستداران قرآن و اهل بیت در مؤسسه انصارالحسین(علیه السّلام) برگزار شد. در این محفل، هر هفته به بررسی و مرور آیاتی از کتاب خدا می پردازیم که با زندگی مان، بیش از پیش سر و کار داشته تا بتوانیم آن ها را در زندگی مان به کار بندیم و اخلاق و رفتار و گفتار و کردارمان را قرآنی کنیم. این جلسه، دوشنبه ی هرهفته از ساعت «نوزده» تا «بیست» در محل تالار طبقه ی پنجم مؤسسه انصارالحسین(علیه السّلام) برگزار می شود. لازم به ذکر است که شرکت در این جلسات، کاملاً رایگان بوده و حضور آقایان و بانوان، در آن بلامانع است. 
امیدواریم با برگزاری این جلسات، بتوانیم بیش تر و پیش تر، با آیات کتاب خدا آشنا شده و زندگی مان را قرآنی کنیم. خلاء نداستن و به کار نگرفتن آیه های قرآن کریم و عمل به آن ها، در زندگی روزمره، آن قدر احساس می شود که به راحتی می توان آن را به چشم خود دید. مؤسسه انصارالحسین(علیه السّلام)، بار دیگر، کمر همّت بسته تا بتواند با برداشتن چنین گام عظیم و بی نظیری، خدمتی به قرآن و اهل بیت کند و هموطنان عزیز را بیش تر، با کتاب خدا آشنا کند. 
لازم به ذکر است که سومین جلسه تفسیر قرآن کریم با عنوان «قرآن و زندگی»، عصر دوشنبه چهارم بهمن ماه از ساعت «نوزده» در تالار طبقه ی پنجم مؤسسه انصارالحسین(علیه السّلام) برگزار می شود. نشانی: تهران، خیابان ری، ابتدای بزرگراه شهید محلاتی، شماره362، مؤسسه انصارالحسین(علیه السّلام) 
چشم انتظار دیدارتان هستیم


 
یکشنبه 26 دى 1395
بازدیدها 2334
دیدگاه ها 0
امتیاز 3 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 424


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: