مناسبت ها
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح: 05:38:25
طلوع آفتاب: 07:02:36
اذان ظهر: 13:10:46
غروب آفتاب: 19:18:56
اذان مغرب: 19:37:02
نیمه شب: 00:28:40
حدیث روز
  • پيامبر صلى ا لله عليه و آله
  • مَنِ الْتَمَسَ رِضَى اللّه‏ِ بِسَخَطِ النّاسِ رَضىَ اللّه‏ُ عَنْهُ وَ اَرْضى عَنْهُ النّاسَ وَ مَنِ الْتَمَسَ رِضَى النّاسِ بِسَخَطِ اللّه‏ِ سَخِطَ اللّه‏ُ عَلَيْهِ وَ اَسْخَطَ عَلَيْهِ النّاسَ؛
  •  
  • غررالحكم، ح 9076
Print

رنگ... رنگ... تا پیروزی!

نمایشگاه آثار هنری، نقاشی، کاردستی و... کودکان مهدکودک انصار، به مناسبت فرارسیدن سال روز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، با حضور والدین عزیز کودکان، در محل مهدکودک انصار برگزار شد.

امسال نیز، چون سال های گذشته، به همت مربیان و کودکانِ مهدکودک انصار، به بهانه فرارسیدن سال روز انقلاب شکوهمند اسلامی، نمایشگاه آثار کودکان برگزار شد. در این نمایشگاه، آثار هنری شامل: نقاشی، کاردستی و... نونهالان و کودکان عزیز، به نمایش درآمد. جالب است بدانید که تمامی این آثار، توسط بچه ها تهیه و تدارک دیده شده بود و برای سومین سال متوالی است که مهدکودک انصار، اقدام به برگزاری چنین نمایشگاه زیبایی در این روزها می کند. 

جالب است بدانید که مهدکودک قرآنی انصار، دارای نیروهای متخصص و باتجربه در زمینه ی تربیت کودک است که تاکنون توانسته، خدمات خوب و قابل توجهی را ارائه دهد. رضایت کامل خانواده ها، تعمیق درک و فهم کودکان و یادگیری پایه های اساسی زندگی در این مهدکودک، از جمله ی فعالیّت هایی است مهدکودک انصار، در این سال ها ارائه داده است. در ادامه، گلچینی از تصاویر این نمایشگاه باشکوه را می بینید. 

  
دوشنبه 18 بهمن 1395
بازدیدها 2058
دیدگاه ها 0
امتیاز 3 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 428


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: