مناسبت ها
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح: 05:36:53
طلوع آفتاب: 07:06:48
اذان ظهر: 11:59:31
غروب آفتاب: 16:52:13
اذان مغرب: 17:12:29
نیمه شب: 23:14:33
حدیث روز
  • امام حسن مجتبى علیه السلام
  • أنَا الضّامِنُ لِمَن لَم يَهجُس فى قَلبِهِ إِلاَّ الرِّضا أَن يَدعُوَ اللّه‏َ فَيُستَجابَ لَهُ؛
  • كافى، ج2، ص62، ح11
Print

مسابقه حدیث رمضان برگزار می شود

مسابقه «حدیث رمضان» در ماه رمضان به همت موسسه انصار الحسین (علیه السلام) با شکوه هرچه بیشتر برگزار می‌شود.

مسابقه «حدیث رمضان» در ماه رمضان به همت موسسه انصار الحسین (ع) برگزار می‌شود.


 

«حدیث رمضان» عنوان مسابقه‌ای است که هر ساله و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان توسط موسسه انصار الحسین (علیه السلام) برگزار می‌شود.

حضور، شرکت و استقبال بی‌نظیر روزه‌داران در سال‌های اخیر، این مسابقه را در جایگاهی قابل توجه قرار داده است. شرکت نزدیک به 10/000 شرکت‌کننده در مسابقه حدیث رمضان سال 95  گواهی‌ است بر استقبال بی‌نظیر مردم از این رویداد فرهنگی مذهبی.

شیوه برگزاری این مسابقه به این صورت است که رأس ساعت 21 هر شب ماه مبارک رمضان این مسابقه آغاز می‌شود، به این صورت که یک فایل ویدیویی، صوتی و متنی 5 دقیقه‌ای به همراه سوال برای کابران و شرکت‌کنندگان در وبسایت و ربات تلگرام قرار می‌گیرد.

شرکت کنندگان 24 ساعت فرصت پاسخگویی به هر سوال روزانه را دارند و با پایان مسابقه هر روز، مسابقه روز بعد آغاز می‌شود. هر روز به 4 نفر از برندگان مسابقه روزانه جایزه‌ای تقدیم می‌شود.

از مزایای ویژه این مسابقه بهره‌مندی از کارشناسان برجسته علوم دینی است. برای برگزاری این مسابقه از کارشناسان این امر دعوت شده است تا احادیث کاربردی را برای کاربران مطرح کنند و در پایان نیز از صحبت‌های آن کارشناسان سوالی مطرح می‌شود.

شرکت‌کنندگان تا ساعت 21 روز بعد می‌توانند به آن سوال پاسخ بدهند. ساعت 13 روز بعد پس از قرعه‌کشی، اسامی برگزیدگان اعلام می‌شود و به برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

از ابتدای ماه رمضان تا 24 این ماه این مسابقه به صورت روزانه برگزار می‌شود، برای باقی مانده ماه رمضان نیز می‌توانید در مسابقه‌ای با عنوان «مسابقه پایانی» شرکت کنید که در آن 20 سوال چهار گزینه‌ای از مجموع بیست و چهار برنامه قبلی مطرح می‌شود و به برگزیدگان آن، جوایزی نفیسی چون اعزام به عتبات عالیات و مشهد مقدس تقدیم خواهد شد.

جهت شرکت در این مسابقه می‌توانید به وبسایت رسمی مسابقه حدیث رمضان به نشانی www.hramazan.com مراجعه کنید.


دوشنبه 8 خرداد 1396
بازدیدها 1260
دیدگاه ها 0
امتیاز 5 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 432


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: