مناسبت ها
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح: 04:57:22
طلوع آفتاب: 06:26:45
اذان ظهر: 13:03:35
غروب آفتاب: 19:40:26
اذان مغرب: 19:59:12
نیمه شب: 00:18:54
حدیث روز
  • رسول اكرم صلی الله علیه و آله و سلم 
  • اَلصَّلاةُ مِن شَرائِعِ الدّينِ وَ فيها مَرضاةُ الرَّبِّ عَزَّوَجَلَّ وَ هِىَ مِنهاجُ النبياءِ وَ لِلمُصَلّى حُبُّ المَلائِكَةِ وَ هُدىً و ايمانٌ وَ نورُ المَعرفَةِ وَ بَرَكَةٌ فِى الرِّزقِ؛
  • خصال، ص 522، ح 11
  گزارش فعالیت‌های مؤسسه
  گزارش فعالیت‌های مؤسسه

 

در راستای برنامه های تعظیم شعائر الله که از اهداف
مؤسسه انصار الحسین علیه ال
سلام می‌باشد و به مناسبت اعیاد شعبانیه، طبق روالسالهای گذشته مجالس سخنرانی و جشن و سرور به مدت 9 شب از روز اول شعبان المعظم تا شب دهم در مؤسسه برقرار بود. 
سخنران مجلس جناب حجت الاسلام والمسلمین
 اقای هاشمی نژاد بودند که با سخنان دلنشین و آموزنده خود و برداشتهای  آموزنده از احادیث وسخنان گهربار ائمه معصومین درسهای اخلاق کاربردی را ارائه فرمودند.

 
درشبهای تولد حضرت سیدالشهداء امام حسین و حضرت  سجاد و حضرت ابو الفضل  و همچنین در شب پایان مجلس ذاکرین اهل بیت ، آقایان محمد فصولی و سید حسن کربلایی به مدیحه سرایی و ذکر مناقب اهل بیت پرداختند.آموزشگاه 
 
آموزشگاه انصارالحسین علیه السلام با هدف ارائه آموزش و به خصوص پرورش در سطح عالی، بطور رسمی فعالیت خود را با برگزاری کلاسهای قرآن و عقیدتی، کارگاه مهارته‌های زندگی در پرتو معنویت و همچنین کلاسهای کامپیوتر و هنری از فروردین امسال در طبقه چهارم ساختمان مؤسسه آغاز نمود.
امید آن داریم تا بتوانیم با ارائه برنامه های آموزشی در سطح مطلوب و متناسب با  نیاز های علمی و فرهنگی جامعه پاسخگوی مراجعین محترم در این زمینه باشیم.

 
مانند سالهای گذشته و به مناسبت ماه مبارک رمضان، مؤسسه، با مشارکت همیاران خیر و متعهد خود اقدام به تهیه سبد غذایی ماه مبارک رمضان و توزیع آن در بین خانواده های تحت پوشش و دیگر خانواده های روزه دار نمود.
این سبد شامل برنج، روغن، شکر، قند، چای، عدس،  لوبیا، ماکارونی، تن ماهی، رب گوجه فرنگی،لپه، سویا، خرما ،گوشت و مرغ می‌باشد.
تعداد خانواده هایی که از این سبد غذایی استفاده خواهند کرد سه هزار خانواده  می باشد.
 
 

   |    :     گزارش فعالیت‌های مؤسسه

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2524
4/10 (تعداد آرا 10 نفر )