مناسبت ها
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح:
طلوع آفتاب:
اذان ظهر:
غروب آفتاب:
اذان مغرب:
نیمه شب:
حدیث روز
  • پيامبر صلى ا لله عليه و آله
  • مِن سَعادَةِ ابنِ آدَمَ اسْتِخارَةُ اللّه‏ِ و رِضاهُ بِما قَضَى اللّه‏ُ و مِن شِقْوَةِ ابن آدَمَ تَركُهُ اسْتِخارَةَ اللّه‏ِ و سَخَطُهُ بِما قَضَى اللّه‏ُ ؛
  •  
  • تحف العقول، ص 55
  گزارش فعالیت‌های مؤسسه
  گزارش فعالیت‌های مؤسسه

 

در راستای برنامه های تعظیم شعائر الله که از اهداف
مؤسسه انصار الحسین علیه ال
سلام می‌باشد و به مناسبت اعیاد شعبانیه، طبق روالسالهای گذشته مجالس سخنرانی و جشن و سرور به مدت 9 شب از روز اول شعبان المعظم تا شب دهم در مؤسسه برقرار بود. 
سخنران مجلس جناب حجت الاسلام والمسلمین
 اقای هاشمی نژاد بودند که با سخنان دلنشین و آموزنده خود و برداشتهای  آموزنده از احادیث وسخنان گهربار ائمه معصومین درسهای اخلاق کاربردی را ارائه فرمودند.

 
درشبهای تولد حضرت سیدالشهداء امام حسین و حضرت  سجاد و حضرت ابو الفضل  و همچنین در شب پایان مجلس ذاکرین اهل بیت ، آقایان محمد فصولی و سید حسن کربلایی به مدیحه سرایی و ذکر مناقب اهل بیت پرداختند.آموزشگاه 
 
آموزشگاه انصارالحسین علیه السلام با هدف ارائه آموزش و به خصوص پرورش در سطح عالی، بطور رسمی فعالیت خود را با برگزاری کلاسهای قرآن و عقیدتی، کارگاه مهارته‌های زندگی در پرتو معنویت و همچنین کلاسهای کامپیوتر و هنری از فروردین امسال در طبقه چهارم ساختمان مؤسسه آغاز نمود.
امید آن داریم تا بتوانیم با ارائه برنامه های آموزشی در سطح مطلوب و متناسب با  نیاز های علمی و فرهنگی جامعه پاسخگوی مراجعین محترم در این زمینه باشیم.

 
مانند سالهای گذشته و به مناسبت ماه مبارک رمضان، مؤسسه، با مشارکت همیاران خیر و متعهد خود اقدام به تهیه سبد غذایی ماه مبارک رمضان و توزیع آن در بین خانواده های تحت پوشش و دیگر خانواده های روزه دار نمود.
این سبد شامل برنج، روغن، شکر، قند، چای، عدس،  لوبیا، ماکارونی، تن ماهی، رب گوجه فرنگی،لپه، سویا، خرما ،گوشت و مرغ می‌باشد.
تعداد خانواده هایی که از این سبد غذایی استفاده خواهند کرد سه هزار خانواده  می باشد.
 
 

   |    :     گزارش فعالیت‌های مؤسسه

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2354
4/10 (تعداد آرا 10 نفر )