مناسبت ها
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح: 04:01:50
طلوع آفتاب: 05:48:30
اذان ظهر: 13:05:43
غروب آفتاب: 20:22:56
اذان مغرب: 20:44:07
نیمه شب: 00:12:23
حدیث روز
  • رسول اكرم صلی الله علیه و آله و سلم 
  • اَلصَّلاةُ مِن شَرائِعِ الدّينِ وَ فيها مَرضاةُ الرَّبِّ عَزَّوَجَلَّ وَ هِىَ مِنهاجُ النبياءِ وَ لِلمُصَلّى حُبُّ المَلائِكَةِ وَ هُدىً و ايمانٌ وَ نورُ المَعرفَةِ وَ بَرَكَةٌ فِى الرِّزقِ؛
  • خصال، ص 522، ح 11
Print

بسته خبری واحد خیریه

آخرین اخبار خیریه ی انصار الحسین(علیه السلام) را در هفته ی جاری، تقدیم حضورتان می کنیم. این بخش در روز 18 اردی بهشت ماه و همزمان با ایام روزهای پایانی ماه رجب و در طلیعه ی ماه شعبان تقدیم شما خوبان می گردد.


خیریه مؤسسه انصارالحسین(علیه السلام) یکی از بخش هایی است که بی شک می توان آن را یکی از ارکان مهم مؤسسه نام برد. خدمات روزانه ی این بخش به مراجعه کنندگان، زبانزد خاص و عام است و به لطف خدا و نگاه حضرت سیدالشهداء توانسته است گره های زیادی را بگشاید و به اندازه ی خود، گره گشای مشکلات هم نوعان باشد.
 
آخرین اخبار خیریه ی انصار الحسین(علیه السلام) را در هفته ی جاری، تقدیم حضورتان می کنیم.
این بخش در روز 18 اردی بهشت ماه و همزمان با ایام روزهای پایانی ماه رجب و در طلیعه ی ماه شعبان تقدیم شما خوبان می گردد. 
 
1. اهدای کمک هزینه زندگی 
خانم ر که چند سال است همسر خود را از دست داده، چند وقتی است که فرزندانش،  او را به خاطر تقسیم ارث، از خانه و کاشانه بیرون کرده اند. او سه فرزند دارد و جز همان محل زندگی، هیچ سرمایه و پشتوانه ای نداشته و ندارد که بتواند با آن خرج خود را بگذارند و البته این سه فرزند نیز، او را از محل زندگی اش بیرون کرده اند تا بتوانند به ارث خود برسند. او شب ها در نمازخانه ی بیمارستان ها می خوابد و حالا دستش شکسته و از این وضعیت خسته شده است. حالا نیز قصد رفتن به  مسافرخانه دارد. توسط خیرین مؤسسه انصارالحسین(علیه السلام)، مبلغی جهت کرایه ی مسافرخانه به ایشان اهدا شد تا اقدامات بعدی صورت گیرد و بتوان محل اسکانی برایش دست و پاکرد. 
 
2. تامین شیرخشک یتیم 
دختر یک ساله ای که پدر را چند ماهیست بدلیل تصادف از دست داده، نیاز به شیر خشک داشت. مادر با استیصال به موسسه مراجعه کرده و خواستار کمک رسانی به فرزند شد. با یاری خیرین گرامی شیر خشک برای فرزند تهیه شد. 
 
شنبه 18 ارديبهشت 1395
بازدیدها 2691
دیدگاه ها 0
امتیاز 2.9 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 304


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: