مناسبت ها
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح: 04:50:37
طلوع آفتاب: 06:14:14
اذان ظهر: 11:49:25
غروب آفتاب: 17:24:36
اذان مغرب: 17:42:57
نیمه شب: 23:07:36
حدیث روز
  • پيامبر صلى ا لله عليه و آله
  • مَنِ الْتَمَسَ رِضَى اللّه‏ِ بِسَخَطِ النّاسِ رَضىَ اللّه‏ُ عَنْهُ وَ اَرْضى عَنْهُ النّاسَ وَ مَنِ الْتَمَسَ رِضَى النّاسِ بِسَخَطِ اللّه‏ِ سَخِطَ اللّه‏ُ عَلَيْهِ وَ اَسْخَطَ عَلَيْهِ النّاسَ؛
  •  
  • غررالحكم، ح 9076
Print

بسته خبری واحد خیریه

آخرین اخبار خیریه ی انصار الحسین(علیه السلام) را در روزهای پایانی هفته سوم خردادماه، تقدیم حضورتان می کنیم. این بخش در روز 27خردادماه ماه و همزمان با روزهای پُر فضیلت ماه مبارک رمضان به محضر شما ارائه می گردد.

 
خیریه مؤسسه انصارالحسین(علیه السلام) یکی از بخش هایی است که بی شک می توان آن را یکی از ارکان مهم مؤسسه نام برد. خدمات روزانه ی این بخش به مراجعه کنندگان، زبانزد خاص و عام است و به لطف خدا و نگاه حضرت سیدالشهداء توانسته است گره های زیادی را بگشاید و به اندازه ی خود، گره گشای مشکلات هم نوعان باشد.
 
آخرین اخبار خیریه ی انصار الحسین(علیه السلام) را در روزهای پایانی هفته سوم خردادماه، تقدیم حضورتان می کنیم. این بخش در روز 27خردادماه ماه و همزمان با روزهای پُر فضیلت ماه مبارک رمضان به محضر شما ارائه می گردد. 
 
1. اهداء کمک هزینه درمانی 
خانم میم 27روز است که شوهرش در کما به سر می برد و سه فرزند در منزل دارد. نسخه ای که پزشک برای شوهر داده 220000تومان است که نیکوکاری مبلغ 100هزارتومان آن را پرداخت کرد و خیریه هم 50هزار تومان آن را جهت کمک تقدیم خانم میم نمود. 
 
2. خرید داروی صرع برای مددجوی نیازمند 
خانم الف سه سالی است که از شوهر جدا شده، سه فرزند دارد که یکی از آن ها دچار بیماری صرع است. خودش در منازل کار می کند و تامین مخارج زندگی به عهده ی اوست. برای خرید داروی جدید پسر 13 ساله اش، نیاز به یاری داشت که با کمک خیّرین گرامی، داروها برای ایشان خریداری شد. 
 
3. اهدای جهیزیّه به عروس یتیم 
عروس خانم یتیمی که زندگیش بخاطر حاضرنشدن جهیزیه در حال فروپاشی بود، به لطف پروردگار و نیکوکاران عزیز، جهیزیه ی کامل از موسسه دریافت نمود و یک روز مانده به ماه مبارک رمضان زندگی مشترک خود را آغاز نمود. 
اقلام جهیزیه ای که به این عروس اهداء شده، عبارتند از: 1. یخچال 2. گاز 3. لباسشویی 4. جاروبرقی 5. سرویس تفلون 6. سرویس اشپزخانه 7. ابمیوه گیری 8. چرخ گوشت 9. فرش 10. پتو  11. سرویس چینی 12. سرویس بلور 
 
4. اهدای قسمتی از هزینه دندان پزشکی 
خانم سین که چند روز بود از درد دندان رنج می برد، با استیصال به دندانپزشکی درمانگاه مراجعه می نماید. ایشان که هزینه پرداخت دندان پزشکی را نداشت مجبور به مراجعه به واحد خیریه می شود که به لطف خدا قسمتی از مبلغ درمانی جهت تعمیر دندان به ایشان هدیه شد. لازم به ذکر است ایشان با مادر پیر خود زندگی می کنند و دو خواهر کوچکتر ازخود دارند که خود خانم سین با کارکردن مخارج آنها را تهیه می کند.
 
پنجشنبه 27 خرداد 1395
بازدیدها 3536
دیدگاه ها 0
امتیاز 2.7 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 333


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: