مناسبت ها
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح: 04:29:09
طلوع آفتاب: 05:52:58
اذان ظهر: 11:56:51
غروب آفتاب: 18:00:45
اذان مغرب: 18:18:49
نیمه شب: 23:14:57
حدیث روز
  • پيامبر صلى ا لله عليه و آله
  • مِن سَعادَةِ ابنِ آدَمَ اسْتِخارَةُ اللّه‏ِ و رِضاهُ بِما قَضَى اللّه‏ُ و مِن شِقْوَةِ ابن آدَمَ تَركُهُ اسْتِخارَةَ اللّه‏ِ و سَخَطُهُ بِما قَضَى اللّه‏ُ ؛
  •  
  • تحف العقول، ص 55
Print

بسته خبری واحد آموزش

در هفته ی نخست اردی بهشت ماه 1395، اولین بسته ی خبری واحد آموزش مؤسسه انصارالحسین(علیه السّلام) را تقدیم حضورتان می کنیم


واحد آموزشی مؤسسه انصارالحسین(علیه السلام)، از جمله ی بخش های فعال و پرمخاطب و پر برنامه است که تاکنون ثمره های فراوانی داشته و علاوه بر برگزاری دوره های مختلف آموزشی، توانسته هنرجویان بسیاری را با گذراندن دوره ی مورد علاقه و گواهی رسمی، به جامعه تحویل دهد و آنان را به سمت فعالیت مشخص خود، سوق دهد. 
 
از جمله های دوره های فعال در واحد آموزشی که ویژه ی بانوان برگزار می شود، می توان به: دوره های قرآنی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان، کلاس های فرهنگی، آموزشی مانند: زبان انگلیسی، کامپیوتر، مکالمه عربی، هنری و... اشاره کرد. 
 
در هفته ی نخست اردی بهشت ماه 1395، اولین بسته ی خبری واحد آموزش مؤسسه انصارالحسین(علیه السّلام) را تقدیم حضورتان می کنیم: 
 
1. برگزاری کارگاه آموزشی برای والدین کودکان پیش دبستانی 
مهد و پیش دبستانی انصار جهت آگاه سازی اولیاء، روز یک شنبه 5 اردی بهشت ماه، اقدام به برگزاری جلسه مشاوره با عنوان «شیوه های فرزند پروری و بهداشت روانی کودکان» نمود. در این جلسه، دکتر حقگو ـ روانشناس ـ راهکارهایی را جهت چگونگی ارتباط با کودکان ارائه نموده و در پایان جلسه به سوالات مادران در این زمینه پاسخ داد که با استقبال کم نظیر اولیاء، قرار شد تا این جلسات پیوسته برگزار شود. 
 
2. برگزاری اردو برای کودکان پیش دبستان انصار  
دانش آموزان مهد و پیش دبستانی انصار در اولین روز اردی بهشت، راهی اردو شدند. مقصد، پارک ترافیک واقع در میدان شوش بود. از جمله برنامه های اجرا شده در اردو، می توان به: آموزش علائم راهنمایی و رانندگی، نقاشی، نمایش، ماشین سواری و... اشاره نمود. 
سه شنبه 7 ارديبهشت 1395
بازدیدها 2188
دیدگاه ها 0
امتیاز 1 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 285
حوزه: فعالیت ها


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: