مناسبت ها
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح: 04:29:09
طلوع آفتاب: 05:52:58
اذان ظهر: 11:56:51
غروب آفتاب: 18:00:45
اذان مغرب: 18:18:49
نیمه شب: 23:14:57
حدیث روز
  • پيامبر صلى ا لله عليه و آله
  • مِن سَعادَةِ ابنِ آدَمَ اسْتِخارَةُ اللّه‏ِ و رِضاهُ بِما قَضَى اللّه‏ُ و مِن شِقْوَةِ ابن آدَمَ تَركُهُ اسْتِخارَةَ اللّه‏ِ و سَخَطُهُ بِما قَضَى اللّه‏ُ ؛
  •  
  • تحف العقول، ص 55
Print

دید و بازدید در باغ پرندگان

استقبال کودکان از این اردو و یادگیری مطالب جذاب و لمس و دیدن حیوانات و پرندگان، از نزدیک، برای آنان بسیار دل نشین و خوشایند بود و به قول خودشان: «خیلی چسبید»!


گسترش فعالیت های فرهنگی، یکی از دغدغه های همیشگی مؤسسه انصارالحسین(علیه السّلام) بوده است. از سال 1382 با راه اندازی مهدکودک، تعداد زیادی از نونهالان جذب برنامه های این مهد شده و از سنین پایین، با فرهنگ و معارف قرآنی اسلامی آشنا شدند.
 
یکی از مهم ترین نکاتی که مؤسسه نتوانسته از آن چشم پوشی کند، القای مفاهیم درست دینی به فرزندان،‌ در دوران کودکی و خردسالی است! که دوستان مجموعه در مهدکودک، به این مهم تا حدود زیادی دست پیدا کرده اند!... تکمیل برنامه های مهدکودک، تربیت صحیح کودکان و ارائه ی مشاوره به والدین آن ها، با هدف شکل دهی شخصیت کودک در چارچوب اخلاق و مفاهیم اسلامی از اهداف مهم این مؤسسه به شمار می رود.
 
به واقع، خلاء محیطی مفرّح و جذاب برای کودکان که در کنار آن بتوان معارف حقه ی تشیع را با زبان و ابزارهای آموزشی به آنان آموخت، حس می شد و می شود!... به لطف خدا این بخش از مؤسسه، توانسته است از عهده ی آن، آن طور که باید و شاید، برآید!... در کنار مهدکودک، کتاب خانه ی کودک نیز به چشم می خورد که با لطف خدا و اهل بیت، مورد استقبال نونهالان قرار گرفته است!...
یک شنبه 26 اردی بهشت ماه و همزمان با روزهای پایانی سال تحصیلی 1393-94 دانش آموزان پیش دبستانی، همراه با دبیران مهد خود به باغ پرندگان تهران رفته و از نزدیک، با طبیعت و اهال آن، از نزدیک دید و بازدید کردند. 
 
استقبال کودکان از این اردو و  یادگیری مطالب جذاب و لمس و دیدن حیوانات و پرندگان، از نزدیک، برای آنان بسیار دل نشین و خوشایند بود و به قول خودشان: «خیلی چسبید»! 
این برنامه و اردوهایی این چنین، تنها یکی از برنامه های درنظر گرفته شده برای دانش آموزان پیش دبستانی است که در سال تحصیلی انجام می گیرد. 

در ادامه، منتخبی از تصاویر این اردو را مشاهده می کنید. برای دیدن ادامه عکس ها به بخش گالری تصاویر مراجعه نمایید.
 
سه شنبه 28 ارديبهشت 1395
بازدیدها 3489
دیدگاه ها 0
امتیاز 3.1 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 311


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: