مناسبت ها
اوقات شرعی
اوقات شرعی به افق تهران
اذان صبح: 04:30:00
طلوع آفتاب: 05:53:44
اذان ظهر: 11:56:31
غروب آفتاب: 17:59:17
اذان مغرب: 18:17:21
نیمه شب: 23:14:39
حدیث روز
  • رسول اكرم صلی الله علیه و آله و سلم 
  • يا عَلىُّ اَلعَقلَ مَا اكتُسِبَت بِهِ الجَنَّةُ وَطُلِبَ بِهِ رِضَى الرَّحمنِ؛
  • كنزالعمال، ج13، ص151، ح36472
Print

بر بال محبت

در روزهای پایانی سال تحصیلی 1393-94 پیش دبستانی انصار، با برگزاری جشن و شادی، این روز را برای دانش آموزان خود به یادماندنی کرد.


گسترش فعالیت های فرهنگی، یکی از دغدغه های همیشگی مؤسسه انصارالحسین(علیه السّلام) بوده است. از سال 1382 با راه اندازی مهدکودک، تعداد زیادی از نونهالان جذب برنامه های این مهد شده و از سنین پایین، با فرهنگ و معارف قرآنی اسلامی آشنا شدند.
 
یکی از مهم ترین نکاتی که مؤسسه نتوانسته از آن چشم پوشی کند، القای مفاهیم درست دینی به فرزندان،‌ در دوران کودکی و خردسالی است! که دوستان مجموعه در مهدکودک، به این مهم تا حدود زیادی دست پیدا کرده اند!... تکمیل برنامه های مهدکودک، تربیت صحیح کودکان و ارائه ی مشاوره به والدین آن ها، با هدف شکل دهی شخصیت کودک در چارچوب اخلاق و مفاهیم اسلامی از اهداف مهم این مؤسسه به شمار می رود.
 
به واقع، خلاء محیطی مفرّح و جذاب برای کودکان که در کنار آن بتوان معارف حقه ی تشیع را با زبان و ابزارهای آموزشی به آنان آموخت، حس می شد و می شود!... به لطف خدا این بخش از مؤسسه، توانسته است از عهده ی آن، آن طور که باید و شاید، برآید!... در کنار مهدکودک، کتاب خانه ی کودک نیز به چشم می خورد که با لطف خدا و اهل بیت، مورد استقبال نونهالان قرار گرفته است!... 
 
در روزهای پایانی سال تحصیلی 1393-94 پیش دبستانی انصار، با برگزاری جشن و شادی، این روز را برای دانش آموزان خود به یادماندنی کرد. برنامه ای که هم شیرین بود و هم شیرینی داشت. اجرای برنامه های شاد و کودکانه، اهدای جایزه و لوح تقدیر، بریدن کیک جشن پایان سال تحصیلی در مقطع پیش دبستانی و برنامه های شاد و جذاب دیگر، توانست یک روز به یاد ماندنی را برای بچه های پیش دبستانی انصاررقم بزند. 
 
در ادامه، منتخبی از تصاویر جشن روز پایان سال تحصیلی را مشاهده می کنید. برای دیدن ادامه عکس ها به بخش گالری تصاویر مراجعه نمایید.
  
سه شنبه 28 ارديبهشت 1395
بازدیدها 3889
دیدگاه ها 0
امتیاز 3.1 از 5
شناسنامه خبر:
کد مطلب: 312


ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران: