نحوه مشارکت مالی در امور خیریه مؤسسه انصار الحسین (علیه السلام )
" قبل از آن كه انفاق و صدقه به دست سائل برسد ، به دست خدا مى رسد "

خيرين معزز و محترم می توانند به سه روش در فعاليت های خيريه مشاركت نمايند:

1) مشاركت عمومی(پرداخت آنلاين) :

خيرين می توانند با استفاده از كليد "مشاركت عمومي" كه در صفحه اصلي سايت قرارداده شده است به دو روش اقدام به پرداخت نمايند :

1. روش پرداخت با مشخصات
  • خيرينی كه تا به حال اقدام به مشاركت در اين موسسه نكرده اند، در قسمت «پرداخت با مشخصات» با وارد كردن شماره تلفن همراه خود در فيلد مشخص شده و كليك بر روی گزينه "بررسی سابقه"، يك فرم جهت ثبت مشخصات برايشان باز می شود كه لازم است جهت ثبت در سيستم و ايجاد پرونده و پروفايل شخصی آن را تكميل كنند. لازم به ذكر است كه بعد از تكميل اطلاعات، خيرين گرامی جهت مشاركت بايد نوع كمك خود را در پايين فرم انتخاب نموده و مبلغ مد نظر را اعلام نمايند و در انتها با كليك بر روی درگاه بانكی اقدام به پرداخت كنند. همچنين اگر توضيحی در رابطه با اين پرداختی خود دارند می‌ توانند در محل توضيحات يادداشت نمايند.

  • بعد از ثبت نام و تكميل فرم براي خير محترم نام كاربری و پسورد، جهت ورود به پورتال خيرين از طريق پيامك به موبايلشان ارسال خواهد شد.

  • خيرينی كه قبلا اقدام به مشاركت كرده اند، در گزينه «پرداخت با مشخصات» با وارد كردن شماره تلفن همراه در فيلد مشخص شده و كليك بر روی گزينه "بررسی سابقه"، مشخصات ثبت شده خود را مشاهده می كنند و اقدام به پرداخت می كنند. لازم به ذكر است جهت مشاهده سوابق پرداخت و مشخصات دقيق خود بايد به پرتال خيرين مراجعه فرمايند.

 2. روش پرداخت بدون نام
  • خيرينی كه به هر علت تمايل ندارند در سيستم ثبت مشخصات كنند و پروفايل برای ايشان ايجاد شود، می توانند از اين طريق اقدام نمايند. در اين قسمت با اعلام نوع كمك و مبلغ مد نظر و كليك بر روی درگاه بانكی اقدام به پرداخت می نمايند.

2) پرتال خيرين

در پورتال خيرين افرادی كه از طريق مشاركت عمومی يا مراجعه حضوری به خيريه فرم مشخصات پر كرده باشند و برای آنها نام كاربری و رمز ورود ايجاد شده باشد می توانند در اين بخش هم سوابق كمك های خود را مشاهده كنند و هم پروژه های متنوع كه در جريان هست يا به اتمام رسيده را مشاهده كنند. همچنين در اين بخش خيرين مي توانند برای كمك پرداخت مستقيم داشته باشند.

3) اپليكيشن نيكوكار

خيرين ارجمند می توانند با موبايل خود نيز به اين سامانه به صورت اپليكيشن دسترسی داشته باشند. با مراجعه به سايت در قسمت پورتال يا قسمت پرداخت عمومی، لينك دريافت اپليكيشن قرار داده شده است اقدام به دانلود اپليكيشن نيكوكار كنند.

* جهت كسب اطلاعات بيشتر درخصوص نحوه مشاركت از طريق درگاه هاي ارتباطي اعلام شده در فرم تماس با ما اقدام نماييد.